Kernteam

ALGEMEEN TELEFOONNUMMER: 020 – 4652866

Directeur
Arianne de Jong
adejong@doktersvandewerel.org

Manager Zorgrecht
Linda Janmaat
ljanmaat@doktersvandewereld.org

Coördinator Operatie Glimlach
Elly Kommer
ekommer@doktersvandewereld.org

Coördinator Noodhulp Nederland
Petra Wisse
pwisse@doktersvandewereld.org

Coördinator Noodhulp Zuid-Europa
Myrthe van Midde
mvanmidde@doktersvandewereld.org

Pleitbezorging
Margreet Kroesen
mkroesen@doktersvandewereld.org

HR Manager
Ilja Fikkert
ifikkert@doktersvandewereld.org

Manager Communicatie en Fondsenwerving
Victoria van de Waal
vvandewaal@doktersvandewereld.org

Manager Finance a.i.
Hans Wareman
finance@doktersvandewereld.org


Onze projecten:

Zorgbus

Project: Zorgrecht Nederland

In Nederland verbeteren we toegang tot zorg voor ongedocumenteerde migranten middels spreekuren, onderzoek en pleitbezorging.

LEES MEER
Bangladesh: Munshiganj. A team of Dutch volunteers, consisting of plastic surgeons, anesthesists and nurses has operated for free over 100 people, mainly children, with cleft lips and burning wounds in hospitals in Dhaka and the provincial town of Munshiganj in a period of two weeks.

Project: Operatie Glimlach

Tijdens Operatie Glimlach opereren teams van vrijwillige medici kinderen en jongvolwassenen in ontwikkelingslanden.

LEES MEER
MDM1_2__MG_4357_kristofvadino

Project: Solidariteitsplan Europa

In Griekenland bieden we medische en psychosociale hulp aan kinderen, zwangere vrouwen, ouderen en vluchtelingen.

LEES MEER